Z Lunet.shop na Badatell.cz

ZLunetuNaBadatell

 

Milí zákazníci, 

jistě jste na tomto e-shopu postřehli patrnou změnu. Těch změn je hned několik a hned vám povíme jejich důvod:). Tou prvotní a nejzásadnější je skutečnost, že jsme se rozhodli změnit jméno a blíže specifikovat zaměření dnes již bývalého Lunet.shopu. Do budoucna se tak s novým jménem Badatell.cz vydáváme směrem dobrodružství, smyslu pro objev a následně vstřebatelného zážitku, kterého se na cestách i v denním životě každý z nás nepochybně těší. E-shop se tedy svým provedením i nabídkou začíná detailněji ubírat k rozmanité výbavě a dalším potřebám pro takové dny, které jsou úzce spjaty s turistikou, poznáváním kultur, expedicemi, filmem, sportem i hmatatelným rozvojem, vedle čehož pro vás bude vycházet pravidelný cestovní blog. Důsledkem tohoto rozhodnutí tak věříme, že vám budeme moci poskytnout širokou škálu pro badatele všeho druhu a že tak společně budeme moci zajít ve svém životě mnohem dále a mnohem hlouběji. 

BadatellLOGOexplanation

Poznámka:
Pro ty z vás, kteří jste v minulosti nakoupili pod bývalým názvem e-shopu Lunet.shop samozřejmě i nadále platí, že ohledně veškerých požadavků, dotazů a dalších záležitostí, týkajících se zakoupeného zboží, jsme tu stále pro vás pod stejným telefonem, včetně korespondenční adresy. To vše zůstává beze změny:). Pouze došlo ke změně e-mailové schránky na info@badatell.cz

Pokud tedy do vyhledávače zadáte doménu Lunet.shop, budete od dnešního dne jednoduše přesměrováni na novou doménu Badatell.cz. 

 

Děkujeme za vaší přízeň,

Jaromír Vondra
Badatell.cz