Z Lunet.shop na Badatell.cz

ZLunetuNaBadatell

 

Milí zákazníci, 

jistě jste na tomto e-shopu postřehli patrnou změnu. Těch změn je hned několik a hned vám povíme jejich důvod:). Tou prvotní a nejzásadnější je skutečnost, že jsme se rozhodli změnit jméno a blíže specifikovat zaměření dnes již bývalého Lunet.shopu. Do budoucna se tak s novým jménem Badatell.cz vydáváme směrem dobrodružství, smyslu pro objev a následně vstřebatelného zážitku, kterého se na cestách i v denním životě každý z nás nepochybně těší. E-shop se tedy svým provedením i nabídkou začíná detailněji ubírat k rozmanité výbavě a dalším potřebám pro takové dny, které jsou úzce spjaty s turistikou, poznáváním kultur, expedicemi, filmem, sportem i hmatatelným rozvojem, vedle čehož pro vás bude vycházet pravidelný cestovní blog. Důsledkem tohoto rozhodnutí tak věříme, že vám budeme moci poskytnout širokou škálu pro badatele všeho druhu a že tak společně budeme moci zajít ve svém životě mnohem dále a mnohem hlouběji. 

BadatellLOGOexplanation

Poznámka:
Pro ty z vás, kteří jste v minulosti nakoupili pod bývalým názvem e-shopu Lunet.shop samozřejmě i nadále platí, že ohledně veškerých požadavků, dotazů a dalších záležitostí, týkajících se zakoupeného zboží, jsme tu stále pro vás pod stejným telefonem, včetně korespondenční adresy. To vše zůstává beze změny:). Pouze došlo ke změně e-mailové schránky na info@badatell.cz

Pokud tedy do vyhledávače zadáte doménu Lunet.shop, budete od dnešního dne jednoduše přesměrováni na novou doménu Badatell.cz. 

 

Děkujeme za Vaší přízeň,

Jaromír Vondra
Badatell.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení