Jay Cutler oslavil padesáté narozeniny ve formě

Jedna z největších tváří našeho sportu, čtyřnásobný vítěz nejvyššího pódia Mr Olympia, jenž začal svou éru tím, že dokázal porazit osminásobného vítěze Ronnieho Colemana, oslavil 3. srpna padesáté narozeniny. I když zůstává i nadále veřejně aktivním, během nedávných týdnů bylo jeho jméno skloňováno častěji, než jsme byli od dob konce jeho závodní kariéry v roce 2013 zvyklí. To bylo způsobeno hlavně 12 týdnů dlouhou proměnou, která měla vyvrcholit v období jeho padesátin.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Jay Cutler (@jaycutler)

Jak ale tyto týdny plynuly, objevovaly se spekulace o jeho možném návratu na závodní pódia. Fanoušky k tomu nejvíce nabádala právě blížící se a znovu obnovená pro show Masters Olympia. Jay však několikrát zopakoval, že o comebacku neuvažuje. Jay v této souvislosti dodatečně zmínil velká soutěžní jména, která jsou stále aktivní a již do kategorie „veteránů“ dávno spadají, konkrétně Philip Clahar či Kamal Elgargni. 

Pokud bychom k tomu měli říct náš pohled, pak máme pro jeho rozhodnutí pochopení. Ani ne tolik z důvodu toho, že tato zmíněná jména jsou stále v závodním rytmu, což je ohromný benefit hrající v jejich prospěch, nýbrž spíše z důvodu toho, že Jay již nemusí nic dokazovat. Stal se nevídaně úspěšným závodníkem ale i podnikatelem a jsme toho názoru, že ze své sportovní cesty vytěžil naprosté maximum, které ovlivnilo celý vývoj kulturistiky. V jaké formě se ve svém věku nachází, dokáží přiblížit snímky, které byly pořízeny během minulého víkendu na sportovní akci The Fit Weekend v Mexiku. Za celou naši redakci přejeme jen to nejlepší a mnoho dalších velkých let! 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Jay Cutler (@jaycutler)