Skvělé Toronto Pro 2023, výsledky i s body

V neděli 4. června se v kanadském Torontu uskutečnila tradiční profesionální soutěž Toronto Pro Supershow. Letošní ročník měl spolu s tradicí přinést i velkou konkurenci na jednom pódiu, k čemuž taky došlo. Na jediné soutěži se v kulturistice open potkali například Iain Valliere, Ross Flanigan, Hassan Mostafa, Robin Strand a další. Tito tak nakonec byli spolu s Joem Seemanem v prvním vyvolávání a skutečně bylo ihned jasné, že o vítězství bude bojovat právě Iain Valliere, na kterého se ale tlačil Hassan Mostafa a Ross Flanigan.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Daniel (@bodybuilderswithoutborders)

Nakonec souboj o první místo svedli Iain a Hassan, z čehož vyšel jako vítěz Iain. Oproti Hassanovi oplýval výraznější připraveností a balancem mezi jednotlivými partiemi, k čemuž se vydařila i velmi kvalitní plnost. Před soutěží panovala velká otázka ohledně jeho zad, se kterými měl z důvodu nejspíše jakéhosi nervového poranění na loňské Olympii velké problémy. Iain je ale dokázal velmi posunout a dá se říct, že i navrátit do původních proporcí, což mu nakonec přineslo kvalifikaci na letošní ročník nejvyšší soutěže světa.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by FLEX Magazine (@flex_magazine)

Ukázal tak, že je s ním stále třeba počítat a že žádný nenávratný a předčasný konec kariéry se nekoná. Ross Flanigan si po druhém Hassanovi došel pro třetí místo. Soutěže se zúčastnil i Slavoj Bednář, který si za opět krásné připravenosti došel pro skvělé osmé místo ze čtrnácti velmi kvalitních závodníků. To je na půdě tak nabité a ostře sledované soutěže velkým úspěchem.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Daniel (@bodybuilderswithoutborders)