Masáže - anatomie

Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: CPress
299 Kč
Položka byla vyprodána…

Značka: CPress

Kniha Masáže - anatomie, průvodce sedmi masážními styly a jejich vlivem na konkrétní svalové skupiny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naučte se kvalitnímu provádění masáží pro své blízké v klidu domova. Lidský dotek má mocnou sílu a odborná masáž přispívá tělu mnohými způsoby. Ať už si přejete poskytnout úlevu namoženým svalům, zmírnit napětí v těle či jen poskytnout partnerovi relaxační zážitek, nabídne vám tato kniha řadu doteků a metod, jež lze použít na celé tělo. 

Naleznete zde i užitečné návody, jak předcházet poraněním a vytěžit z masáže co nejvíce, to vše v domácím prostředí. Tato kniha vás provede světem relaxace a příjemných pocitů. Postupně si osvojíte základní hmaty, naučíte se sestavit kompletní plán masáží a pak můžete svým blízkým v klidu domova poskytnout úlevnou masáž. Využijete celou řadu doteků a metod, jež lze použít na celé tělo, vedle čehož se dočtete i zajímavým návodům, jak předcházet poraněním a vytěžit z masáže co nejvíce. 

Fotografie a ilustrace odhalují, jakým způsobem se svaly masírují, a krok po kroku ukazují správnou kombinaci hmatů tak, aby bylo možné dosáhnout správného efektu. Součástí knihy je i velký barevný plakát, jenž vás seznámí s anatomií a s klíčovými masážními hmaty pro každou část těla. 

Autorka dr. Abby Ellsworth je odbornicí na pilates a fyzioterapii, Peggy Altman vlastní licenci na provádění terapeutických masáží. 

Datum vydání: 10.02.2014

Počet stran: 160

Formát: 170 x 243 mm

Vazba: vázaná s laminovaným potahem

Nakladatelství: CPRESS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: