Život po životě (Blu-ray)

Výprodej
Neohodnoceno
199 Kč –45 %
W01149 3D O
199 Kč –45 % 109 Kč

(Hereafter)
2010 / Fantasy, Drama / 129 minut / USA

 

George (Matt Damon) je americký dělník, který má už od dětství zvláštní spojení s posmrtným životem. Francouzská novinářka Marie (Cécile de France) se ocitne na hranici života a smrti, což naprosto otřese její realitou. A když londýnský školák Marcus (Frankie a George McLarenovi) ztratí svého nejbližšího člověka, zoufale potřebuje odpovědi. Všichni hledají pravdu a jejich životy se protnou a navždy změní tím, co podle nich může – nebo musí – existovat v životě po životě. Podle scénáře dvojnásobného nositele oscarové® nominace Petera Morgana režíroval tento nezapomenutelný originální příběh oscarový® režisér Clint Eastwood. Další role v něm vytvořili Jay Mohl, Bryce Dallas Howard, Marthe Keller a Derek Jacobi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrají: Matt Damon, Cécile De France, Marthe Keller, George McLaren a další
Režie: Clint Eastwood
Zvukové formáty: česky Dolby Digital 5.1 / anglicky DTS-HD Master Audio 5.1 / francouzsky Dolby Digital 5.1 / maďarsky Dolby Digital 5.1 / německy Dolby Digital 5.1 / polsky 5.1 Voiceover
Titulky: české, anglický komentář, dánské, finské, francouzské, hebrejské, holandské, maďarské, německé pro neslyšící, norské, polské, rumunské, řecké, švédské
Obrazové formáty: 16:9

Bonusy:
EXKLUZIVNĚ NA BLU-RAY
• VÍTEJTE V ŽIVOTĚ PO ŽIVOTĚ - S CLINTEM EASTWOODEM A MATTEM DAMONEM
Nahlédněte do světa skeptiků a médií, kteří zkoumají možnost existence života po smrti a odhalte tajemství natáčení Života po životě. Bonusové informace Vám odpoví na otázky: Spojení mezi dvojčaty, Proč bílé světlo a ještě mnohem více!
• PLUS: FAKTOR JMÉNEM EASTWOOD – PRODLOUŽENÁ VERZE
• POPRVÉ V HIGH-DEF!
Detailní profil herecké a režisérské kariéry v délce celovečerního filmu – Eastwood vlastními slovy zhodnocuje svou více než 35 letou spolupráci s Warner Bros.

- Pro přehrání disku je potřeba přehrávač s Blu-ray podporou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: